פרופיל

 
  חגית כהן הפקת אירועים וכנסים
בשנת 1998, אחרי שצברתי ניסיון רב בתחום ההפקה, החלטתי להקים חברת בוטיק קטנה ואיכותית להפקות. חברה שתתן מענה קריאטיבי ומקצועי מעולה לכל לקוח, עסקי ופרטי, בלי לאבד את המגע האנושי והיחס האישי.
כחלק מהחזון שלי, אני רואה בתהליך הפקת האירוע חוויה מופלאה לא פחות מהאירוע עצמו. העובדה הזאת מאפשרת לי, גם אחרי שנים רבות של הפקת אירועים, בכל סדר גודל, לגשת לכל הפקה חדשה עם אותם מרץ ותשוקת יצירה ממש כמו לאירוע הראשון.

איתך עד הפרט האחרון
כמפיקה הראשית בחברה אני מלווה אישית כל אירוע, כנס, נופשון או יום גיבוש לאורך כל שלבי ההפקה, משיחת ההיכרות עם הלקוח, דרך תהליכי החשיבה והעיצוב ועד לסגירת הגימורים האחרונים. במהלך ההפקה אני מקפידה על כל פרט ופרט ומגישה ללקוח את האירוע כשהוא תפור, מוקפד ומלוטש ברמה הגבוהה ביותר.

הצוות המנצח
כדי להגיע, בכל פעם מחדש, לרמה ולאיכות המתבקשות, אני נעזרת בצוות אנשי מקצוע מסור ומיומן, שעובד לצידי כבר שנים ומסייע לי להפיך רוח חיים בכל רעיון וחלום שעולה בראשו של הלקוח.
יחד אנחנו מפיקים אירועי איכות בכל סדר גודל - מאירוע קטן המיועד ל-20 מנהלי חברה ועד לאירועי ענק שבהם משתתפים אלפי מוזמנים.
הניסיון, היחס האישי והיכולת שלי ושל צוות ההפקה להפיק מגוון רחב של אירועים, הביאו כמה מהחברות המובילות בישראל, כמו מטריקס, אוסם ושופרסל להפוך ללקוחותיי הנאמנים ביותר.

מכל הלב
כמי שנכנסת לכל עבודת הפקה קטנה וגדולה עמוסה באהבה ושמחת יצירה, אני מאמינה שאיכות ההפקה נמדדת בסופו של דבר על פי תוצאה אחת - החיוך הגדול שמתפשט על פניו של הלקוח בסיום האירוע, הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלי.